Podmínky pro uznání prodloužené záruky

Společnost Strima Czech, s.r.o. jako oficiální zástupce značky Janome pro českou a slovenskou republiku si vám dovoluje nabídnout nejen standardní záruční opravu 24 měsíců, ale navíc prodlouženou záruku na šicí stroje Janome. Tato prodloužená záruka na 36 měsícu (u prémiových modelů na 60 měsíců) je přiznána na základě splnění následujících požadavků:

  • zakoupení výrobku určeného pro Českou a Slovenskou republiku (nesmí se jednat o individuální dovoz ze zahraničí, nebo nákup přes neautorizovaného prodejce, který nemá certifikát společnosti STRIMA - tito prodejci poskytují záruku vlastní, takže jste závislí na tom, jestli se jsou schopni v budoucnu dostat k náhradním dílům, tato záruka není garantována zdarma výrobním závodem společnosti JANOME SEWING MACHINE CO, LTD).
  • prodlouženou záruku může získat pouze zákazník, který nenakupuje na IČ. Nakupující na IČ má dle našich obchodních podmínek záruku 1 rok.
  • podmínky záruky najdete v přiloženém záručním listu výrobku.
Prodloužená záruka nad zákonnou 2 letou záruční dobu platí pouze na výměnu mechanických částí náhradních dílů. Nevztahuje se na servisní práce a seřízení šicích strojů. Nevzniká také nárok na výměnu výrobku v případě opakovaných oprav apod. Prodloužená záruka nelze uplatnit při běžném opotřebení výrobku, nebo jeho částí (jehly, žárovky, filtry, přirozená změna plastů atd.)

V případě splnění těchto podmínek získáváte ještě jednu výhodu. Nejen, že můžete stroj reklamovat u prodejce, kde jste stroj zakoupili, ale v případě záruční opravy můžete stroj zaslat přímo na adresu našeho autorizovaného servisu společnosti STRIMA CZECH s.r.o., Železná 5, 619 00 Brno. V případě uznání záruční opravy vám opravený stroj zašleme zpět na naše náklady.
Zákazník tyto skutečnosti bere na vědomí a s těmito podmínkami souhlasí.